Op zondag 2 februari 2024 vindt de negende editie van het gezellige Winterbierfestival Leiden plaats in Scheltema, Leiden. Dit indoorfestival is dé plek om te genieten van de lekkerste winterbieren van 15 kleine Nederlandse brouwers. Dit festival wordt georganiseerd door Bierwandeling.nl, het samenwerkingsverband van ProKwadraat-Groepswijzer.nl en Bierproeverij Op Eigen Wijze, die speciaal voor dit evenement een mooie line-up van kleine Nederlandse brouwerijen heeft uitgenodigd.

Unieke locatie, groter dan ooit
Scheltema, met zijn robuuste en ambachtelijke uitstraling, vormt een sfeervol decor voor het festival. Dit jaar wordt het festival nóg groter: het hele gebouw, inclusief de nieuwe zaal De Zagerij, wordt gebruikt. Zo is er volop ruimte om meer deelnemers te ontvangen en de brouwers optimaal te spreiden.

Praktische informatie
Het Winterbierfestival duurt van 13.30 tot 18.00 uur. Bij binnenkomst ontvang je jouw startpakket, bestaande uit een proefglas, een programmaboekje en twee biermunten. Kaarten kosten € 15,50 en zijn online te koop tot donderdag 29 januari 2024 om 12.00 uur. Overgebleven kaarten zijn op de dag zelf aan de deur verkrijgbaar.

Bestel nu je tickets en lees meer op www.winterbierfestivalleiden.nl. Mis dit unieke festival niet en proost samen op een heerlijke winterse zondag!

Home
Shop
Kratje
Search