Als gevolg van de Corona crisis zijn een tweetal locaties die zouden deelnemen aan de Singelbierwandeling afgevallen. De Singelbierwandeling gaat nu dus langs zes locaties. Om deze vermindering van het aantal locaties te compenseren werken wij niet met beoogde glas van 15cl maar met een glas van 20cl. Wij rekenen op jullie begrip voor deze wijziging. Kijk voor meer informatie over de wandeling op www.singelbierwandeling.nl.
Gevolgen Corona crisis voor bierwandelingen
Onze bierwandeling kan met inachtneming van de corona-regels doorgang vinden. De belangrijkste zijn: Blijf thuis bij klachten, volg de aanwijzingen van organisatie en horecapersoneel op en houd 1,5 meter afstand.
Schrijf een review over Bierwandeling.nl
Ben jij meer dan tevreden over de evenementen van Bierwandeling.nl. Vertel het de wereld via een google-review.
Ticket procedure
Na uw bestelling worden geen tickets toegestuurd. Uiterlijk de donderdag voor het evenement dat op zondag plaats vindt ontvangt u een e-mail met de laatste informatie. De kaarten krijgt u niet thuisgestuurd maar liggen bij de start/ingang van het evenement op naam voor u klaar!
Winkelmand
Producten
-
Ticket Zomerbiervaart 2021 €36.50
-
Lentebierwandeling 2021 €32.50